Příroda a EKO

Zaujalo Vás toto číslo časopisu?

Cena: 195 Kč

195 CZK – Koupit

Nebo si časopis předplaťte a obdržíte toto číslo a 3 následující za lepší cenu.

Dostanete čísla 02/2019, 03/2019, 04/2019 a 01/2020.
Cena: 615 Kč

615 CZK – Koupit


Platba: Kreditní nebo debitní kartou online. Po potvrzení objednávky budete přesměrováni na platební bránu GoPay. Po úhradě obdržíte emailem linky pro stažení PDF souborů. Ty budou také dostupné ve vašem účtu.

Téma: Příroda a EKO

Toto číslo vzniklo s láskou a úctou k naší planetě.


Příroda nám toho dává hodně – vodu, jídlo, vzduch, který dýcháme, léčivé rostliny. Příroda pomáhá nejen našemu fyzickému tělu, ale i duši. Dobíjí nás energií, přináší radost, pocit štěstí, klidu, návrat k sobě samému.
V tomto čísle si můžete přečíst například o zvířatech v České republice, myslivosti, o permakultuře – pěstování v souladu s přírodou nebo o tom, jak funguje v Česku recyklace. Seznámíme vás se spisovatelem Jaroslavem Foglarem, propagátorem skautingu, na jehož knížkách vyrostly generace mladých lidí. Představíme vám projekty, pro které není ochrana životního prostředí prázdným pojmem. Podíváme se také do města Most – jednoho z nejzničenějších v České republice.

Časopis AHOJ obsahuje různé články a cvičení pro všechny úrovně pokročilosti. Doufáme, že se vám budou líbit a studium češtiny vám bude přinášet radost.

Počet stran: 35
Datum vydání: 30.6.2019

Obsah

obsah

Ukázky z časopisu


Nefunguje Vám platba kartou online? Kontaktujte nás, je možné také platit převodem na účet.